Omen – pilnie szuka domu!

Omen 1 Omen 2Omen – czteroletni Amstaff pilnie szuka domu. Z przyczyn zależnych od czynnika ludzkiego (jak zwykle) jego dotychczasowy żywot przewrócił się do góry łapami.
Przyszłość jego jest bardzo niepewna i albo pomożemy mu znaleźć normalne i dobre miejsce do życia, albo pozostawimy jego kruche życie losowi, który może wobec niego nie być zbyt łaskawym.
Psiak jest ułożony, wychowany wśród dzieci. Jest przyjaźnie nastawiony wobec ludzi jak i innych psów. W swoje progi przyjmował innych pobratymców i potrafił ich ciepło ugościć, a nie pogonić z humorami.
Omen jest psem, który może zmienić stosunek wielu ludzi, którzy przy swojej niewiedzy podchodzą do tej rasy z wielkim dystansem. Pies „przylepa i pieszczoch” oraz przyjaciel i stróż dla swoich właścicieli, którzy okażą mu serce, dobroć i godne – warte tego psa życie.
Pies obecnie znajduje się w Warszawie.

Kontakt w sprawie adopcji: Luiza 501 63 70 65; Adrian 666 32 32 77

Kategoria: Ogłoszenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>