Dookoła Świata – Wielki Marsz dla Zwierząt – zapowiedzi

around the world_good verTermin wymarszu: wiosna 2015 r.
Długość trasy: 30-40 tyś. km
Planowany czas marszu: 3 lata

CHARAKTERYSTYKA MARSZU:
Wszyscy doskonale wiemy z czym w dzisiejszych czasach borykają się zwierzęta i ludzie. W wielu zakątkach świata zwierzęta nie mają szans z człowiekiem i dochodzi do wymierania gatunków. Część z nich już nieodwracalnie zniknęło z naszej planety.
W innych miejscach na Ziemi to człowiek zmaga się ze zwierzyną, która nie pozwala na bezpieczne i swobodne życie.

Celem naszej wyprawy jest poznanie i przybliżenie Wam problemów związanych z ich koegzystencją zarówno na terenach dzikich, wiejskich, jak i miejskich. Zamierzamy dać głos zarówno zwierzętom, jak i ludziom, którzy do tej pory go nie mieli.
Nim wyruszymy chcemy działać oficjalnie jako fundacja, a ta powstaje po to, aby znaleźć i wprowadzić w życie rozwiązania ich wspólnych problemów.

Z pozdrowieniami
Ekipa Vagabundog

Kategoria: Dookoła świata (charytatywna), Wyprawy

4 Responses to Dookoła Świata – Wielki Marsz dla Zwierząt – zapowiedzi

 1. Uooo, ambitnie… Smilie: :) Niedawno zaczęłam poczytywać Waszą stronę, głównie pod kątem wypraw z survivalowym akcentem, teraz dodatkowo z niecierpliwością śledzić będę wieści dotyczące priorytetowego przedsięwzięcia Smilie: :) Życzę powodzenia, samozaparcia w dążeniu do obranego celu i braku przeciwności losu. Mam nadzieję, że zamierzenie uda się wypromować na całym świecie Smilie: :)

  Pozdrowienia dla Głównego Piszącego, K-lifa i reszty ekipy Vagabundogów Smilie: :)

   vagabundog says:

   Dziękujemy za życzenia. Pozdrawiamy z wzajemnością i cieszymy się, że to co piszemy jest „poczytalne”. Smilie: :)

 2. Zapowiada się ciekawie. Chcecie ta trasę pokonać całkowicie na piechotę czy również stopem? Czekamy na mapę przybliżonej trasy Smilie: :)

   vagabundog says:

   Przy takiej podróży nie możemy wykluczyć niczego co nam pomoże w pokonaniu drogi. Najpiękniej by było gdyby udało nam się zorganizować samochód asekuracyjny. Ale to będzie trudne i zależne od sponsoringu. Czas pokaże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>