Dzień VIII – reaktywacja

image

Wreszcie. Nieplanowana przerwa w marszu dobiega końca. Przesyłka odebrana, K-lifowy prowiant uzupełniony. Jutrzejszego dnia, z rana wracamy na szlak. Strasznie mnie drażni fakt, że musieliśmy skorzystać z zakwaterowania, popsuło nam to szyki. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. K-lif zregenerował siły i już go skręca do wymarszu. Dzisiaj spędziliśmy parę chwil pod zamkiem, był też spacer – takie lekkie 10 km. Ja natomiast podleczyłem stopę i poprawiłem zepsutego buta. Chodzi się już prawie idealnie. Smilie: :)

image

Jutro spotkam się po drodze z kolegą Krzyśkiem, właścicielem i administratorem serwisu www.abc-survival.pl oraz www.bezodpoczynku.pl. Będzie nam towarzyszył do samego Krakowa. I będzie z kim pogadać. Smilie: :)

image

Tak jak wcześniej wspomniałem, myślę dojść do Krakowa najpóźniej w poniedziałek, a jak wszystko dobrze pójdzie to i w niedzielę. Zobaczymy, to już niewiele ale jak widać po ostatnim przykładzie postoju plany idą niekiedy w łeb.

Uwaga! Otrzymałem informację, iż ludzie zainteresowani wpłatami na cel, w jakim odbywa się marsz nie mogą zlokalizować nr konta fundacji. Mój błąd. Przez skupienie się na samej wyprawie marketing na stronie zawaliłem. Konto podałem w pierwszym poście dotyczącym Orlich Gniazd i na tym koniec. Powielam nr konta oraz umieszczam go w panelu po prawej na stałe. Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych ul. Modlińska 107B, 05-110 Jabłonna Nr konta: 76 8013 0006 2001 0014 0865 0001 Tytułem: „Wyprawa-Jura”.
Dziękujemy za wsparcie!

Pozdrawiamy
Ekipa Vagabundog

Kategoria: Szlakiem Orlich Gniazd (charytatywna)

One Response to Dzień VIII – reaktywacja

  1. Kupiłam drugą koszulkę z Waszej wyprawy – dla MężaSmilie: :) Są super, trzymamy kciuki za pozytywne zakończenie wyprawy!!!Agata i Łukasz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>