Szlak Orlich Gniazd (Częstochowa-Kraków)

baner jura

Trasa: Szlak Orlich Gniazd (Częstochowa-Kraków)
Dystans: około 200 km
Termin wymarszu: 5 kwietnia 2013 roku
Planowany czas pokonania trasy: do 14 dni
Cel wyprawy: zbiórka pieniędzy na pomoc pod budowę schroniska w Nowym Dworze Maz.
Opis wyprawy: Wyprawa będzie się odbywać tylko i wyłącznie pieszo ze startem spod Jasnej Góry w Częstochowie, a metą w Krakowie – symbolicznie pod Wawelem. Kuchnia w czasie marszu będzie stricte polowa, a noclegi będą odbywać się pod namiotem. Wizyty w miejscowościach będą jedynie realizowane w celu uzupełnienia prowiantu.

Wyprawa ma na celu promocję budowy schroniska dla bezdomnych zwierząt w Nowym Dworze Mazowieckim. Budowa prowadzona jest przez Fundację Przyjaciół Braci Mniejszych z siedzibą w Jabłonnie pod Warszawą. Z tejże fundacji adoptowany został K-lif, dlatego też pierwszą charytatywną wyprawę dedykujemy właśnie im.

Założeniem naszym jest zachęcić Państwa do dowolnych wpłat na konto Fundacji Przyjaciół Braci Mniejszych, które możecie Państwo obliczyć sobie wg naszego kalkulatora: 1 zł za 1 kilometr naszego marszu (przynajmniej). Jako, że wpłaty mają być dowolne nie ma obowiązku wpłacania „wartości pełnego dystansu” zaplanowanej trasy – choć to byłoby piękne.

Dodatkowo w trasie jest zaplanowane wykonanie fotografii pejzażowych ze szlaku, które miejmy nadzieję przypadną niektórym osobom do gustu, a ich późniejszy zakup za symboliczną kwotę również przyczyni się do wspomożenia prac nad budową ww. schroniska. W ofercie będą również do nabycia koszulki i inne gadżety promujące wyprawę.

Dane konta fundacji:
Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych
ul. Modlińska 107 B
05-110 Jabłonna
nr konta: 76 8013 0006 2001 0014 0865 0001
tytułem wpłaty: Wyprawa – Jura

Z pozdrowieniami
Ekipa Vagabundog

Kategoria: Szlakiem Orlich Gniazd (charytatywna)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>